Oy Gaybana Geceler Sözleri

Gaybana Geceler. Oy sevdasına kurban olduğum oy. Oy kilit,parmak demir, soğuk duvar. Oy yandır, geceler andır, Kanrevandır, kanrevandır, kanrevandır. Yüreğimin hasretinde yalnızlık deyme puşt

Ya Rasul Bugün Bayram. Sensiz Bayram Olmuyor Gel. Şu Gönlüm Sana Hayran. Sensiz Bayram Olmuyor Gel. Oy Gülüm Oy Gündüzüm. Oy Gecem Oy Yıldızım.

o kadar koymazdı ama Geceler öyle bir gaybana Geceler öyle bir kötü dinli gavur Gavur ki sorma Dönerim olmaz, yatarım olmaz Upuzun hint fakiri yatağı gece Öyle bir batar ki dört yanımdan Ayağımı uzatırım parmaklık Elimi uzatırım soğuk duvar Oy kilit, parmak demir, soğuk duvar Oy yandır.

Misterbnb Gay Travel Live like a gay local with travel company misterb&b. Stay with gay locals to get the most of your travel experience in 135 countries. Enter Wimbify and misterbnb, gay Airbnb alternatives for travel. The new travel tools are attempting to change the

Текст песни: Oy, sevdasına kurban olduğum, oy Bilsen ne gaybana geceler yaşarım Gaybana gecelere oy Gaybana gecelere oy. Gaybana Geceler. Добавить в плейлист.

Oy sevdasına kurban olduğum oy Bilsen ne gaybana geceler yaşarım Gaybana gecelere oy. Kulaklarımda uğul uğul uğultular, Ben günlere Oy kilit, parmak demir, soğuk duvar Oy yandır, geceler andır, Kanrevandır, kanrevandır, kanrevandır. Yüreğimin hasretinde yalnızlık deyme puşt.

Gaybana Geceler official lyrics by Onur Akın : Oy Sevdasına kurban oldugum oy Bilsen ne gaybana geceler yaşarım gaybana.

Pc Gaya PC Jeweller, Gaya (Bridal Jewellery Gaya City). PC Jeweller is one of the leading jewellery vendors in the country and based in the city of Gaya. They will. For Back to Gaya: The Adventures of Zino and Boo on the PC, GameFAQs

Oy sevdasina kurban oldugum oy, Bilsen ne gay bana geceler yasarim, Gay bana gecelere oy. Kulaklarinda kuru kuru kultular, Ben güllere yanarim, güller bana, Demem o ki sana hasretim o kadar,koymazdi ama, Geceler öyle bir gay bana Geceler öyle bir kötü dinli gavur, Gavur ki sorma.

Oy sevdasına kurban olduğum oy, Bilsen ne gaybana geceler yaşarım, Gaybana gecelere oy. Kulaklarımda kuru kuru uğultular, Ben güllere yanarım, güller bana, Demem o ki sana hasretin o kadar,koymazdı ama, Geceler öyle bir gay bana Geceler öyle bir kötü dinli gavur, Gavur ki sorma.

Oy sevdasına kurban olduğum oy, Bilsen ne gaybana geceler yaşarım, 0.00 | 4: 30. Previous track Play or pause track Next track. Enjoy the full SoundCloud.

Bilsen ne gaybana geceler yaşarım Gaybana gecelere oy Gaybana gecelere oy. Kulaklarımda kuru kuru uğultular Ben günlere yanarım, günler bana Demem o ki Oy kilit, parmak demir, soğuk duvar Oy yandır, geceler andır Kanrevandır, kanrevandır, kanrevandır Yüreğimin hasretinde yalnızlık, deyme.

Gaybana Geceler Lyrics von Onur Akin: Oooyy.

sevdasina kurban oldugum oooyy.

/ Bilsen ne gaybana geceler yasarim / Gaybana gecelere ooyyy.

gaybana .

Oy sevdasına kurban olduğum oy Bilsen ne gaybana geceler yaşarım Gaybana gecelere oy Kulaklarımda kuru kuru uğultular Ben güllere yanarım güller bana Demem o ki sana hasretin o kadar Demem o ki sana hasretin o kadar, koymazdı ama, geceler öyle bir gaybana #gaybanageceler.

Onur Akın Gaybana Geceler Kaç puan verirsin? Kullanıcı Puanı: 4.3 / 5 223 kişi puan verdi. : Gaybana Geceler. 26 Aralık 2013 Perşembe 21:25 eklendi, 90 defa indirildi.